today 30/11/2020my_locationCentrum Targowo-Konferencyjne AVATARLAND
Poznaj naszą historię i dowiedz się w jaki sposób możemy zadbać o Twój biznes.
Wspólnie przygotujmy się do zmian, które nadejdą już niebawem.
Multicasty a unicasty, backup sygnału, TV linearna a nielinearna, usługi dodatkowe i własna pakietyzacja.
Nie każdy jest dobrym kierownikiem: O rozmowach z pracownikami i przydzielaniu im celów. Plan rozwojowy pracowników i transfer wiedzy.
Przepisy skonsolidowane w jedną konkretną prezentację. SayF zaprasza!
Prelekcja ORANGE Polska SA
Poznaj nowości i rozwiązania Protecti. twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze!
Jaki będzie WRIX w 2021? W trakcie prezentacji dowiecie się co przygotowaliśmy dla Was na 2021 od nowego DC po nowy szkielet sieci.
W czasie prelekcji dowiecie się jakie są korzyści dla wszystkich Operatorów ISP, oraz jakie mamy rozwiązania dla członków naszej grupy.
Oglądaj telewizję w sieci Twojego lokalnego dostawcy Internetu
Planujesz zatrudnienie nowego pracownika? Sprawdź jak kompleksowo przygotować go do pełnienia nowych obowiązków. Instrukcja krok po korku.
Porady, wskazówki, harmonogramy wdrożeń procesów wewnątrz firmy
W obecnym czasie jak nigdy wcześniej usługa stabilnej i pojemnej sieci operatorskiej stanowi porządne wyzwanie. W przypadku zapotrzebowania na dostarczenie szybkiej usługi, to nie czas na budowę łaczy światłowodowych, ale na dostarczenie łacza radiowego z dużą przepustwością. Cambium Networks wypełnia tą lukę doskonale za pomocą rozwiązań ePMP i najnowszyszych multigowych platform cnWave. Pokażemy, że to nie jest inwestycja na tą trudną chwilę pandemii, ale przemyślana strategia budowy sieci na kolejne lata.
Windykacja - zagadnienia, rozwiązania i wyjaśnienia specjalnie dla Ciebie
Nie samym Internetem żyjemy! Każdy z nas ma jakieś pasje - ja zajmuję się... piwem! W poniedziałkowy wieczór chciałbym podzielić się z Wami moją pasją i poopowiadać trochę o tym, jak robi się piwo, czym różnią się browary kraftowe od koncernowych i dlaczego przeciętny Czech wypija jedno piwo dziennie. Ale... to nie wszystko! Zapraszam Was do wspólnej degustacji zestawu, który przygotowaliśmy specjanie na kongres. Zestaw możecie kupić ze specjalną zniżką pod tym linkiem: link_do_oferty_specjalnej
Dołącz i naucz się profesjonalnie występować przed naprawdę dużą publicznością.
Po blisko roku prac, zbliżamy się do poznania ostatecznego kształtu ustawy. Co się zmieniło na ostatnim etapie prac rządowych? Jaki będzie dalszy ciąg prac nad projektem ustawy? Na te odpowiedzi czeka cały rynek telekomunikacyjny.
Tarcza 3.0 wprowadza obowiązek inwentaryzacji przebiegów sieci światłowodowych. PKE dodaje do niego obowiązek prezentacji planowanych inwestycji. Podsumowaniem tych rewolucji będzie nowy projekt rozporządzenia i docelowa likwidacja SIIS, na rzecz PIT. Podczas prezentacji przedstawimy podstawowe informacje o czekających nas kierunkach zmian.
Nowe obowiązki informacyjne wobec abonentów, okresy obowiązywania umów, zapisy o ulgach, grupy uprawnionych klientów i treści zgód marketingowych. Podczas prezentacji dowiemy się jak sprzedawać usługi po wejściu w życie PKE i nie narazić się UKE i UOKiK.
Przedstawiciel przedsiębiorcy telekomunikacyjnego oraz Federacji Konsumentów przeprowadzą dyskusję, czy przepisy PKE są krokiem w dobrą, czy złą stronę. Czy dobrze ważą interes rynku i konsumentów oraz jakie są możliwe dalsze kierunki zmian. Poznamy zagadnienia, które rodzą szczególne wątpliwości obu stron.
Specjalistka od tworzenia wzorców abonenckich pokaże jak najlepiej przygotować się do czekającej nas zmiany dokumentacji abonenckiej. Jakie mamy możliwości wyboru, jakie decyzje musimy podjąć najpierw i jakie niosą za sobą konsekwencje. Przedstawi także sugerowany harmonogram i kolejność prac nad wzorcem umów.
Projekt ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa postawił wielu przedsiębiorców w sytuacji niepewności. Jej konsekwencje sięgają znacznie dalej niż tylko kwestia zakupu urządzeń. W toku dyskusji poznamy czego jeszcze w najbliższym czasie możemy się spodziewać na polu cyberbezpieczeństwa a także co możemy robić, by skalę tych wątpliwości ograniczyć.
Unijne regulacje prawa telekomunikacyjnego to w coraz większym zakresie ochrona prywatności. PKE ich nie objęło. To zadanie miało spaść na rozporządzenie e-privacy, jednak prace nad nim trwają już kilka lat. Jego celem jest zmuszenie operatorów do jeszcze większej troski od dane abonentów. Czego mogą się spodziewać operatorzy w najbliższym czasie?
OTTs to przyszły członek rodziny przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Którzy z nich zostaną objęci nowymi regulacjami? Jakie czekają ich obowiązki? Jak wygląda wdrożenie w innych krajach Unii? Czy wpłynie ono na relacje OTTs z klasycznymi przedsiębiorcami telekomunikacyjnymi? Odpowiedzi na te pytania poznamy podczas prezentacji Access Partnership.
=================
OTTs is a future member of the family of telecommunications entrepreneurs. Which of them will be covered by new regulations? What are their obligations? What is the implementation in other EU countries? Will it affect relations between OTTs and classic telecommunications companies? The answers to these questions will be provided during the Access Partnership presentation.
Uczestnicy panelu zweryfikują jak zaprezentowane zmiany w otoczeniu OTTs przełożą się na funkcjonowanie dostawców usług on-line. Dowiemy się, jak pogodzić globalny zasięg świadczonych usług z lokalnymi wymaganiami a także czy użytkownicy końcowi zyskają, czy stracą na planowanych regulacjach.
==========
Panel participants will verify how the presented changes in the OTTs environment will translate into the operation of on-line service providers. We will learn how to reconcile the global reach of provided services with local requirements and whether end users will gain or lose from planned regulations.
Rynek usług fakturowania dynamicznie rośnie a pole współpracy między dostawcami a przedsiębiorcami telekomunikacyjnymi jest coraz szersze. Czy projektowane regulacje uniemożliwią korzystanie z tej wygodnej formy rozliczeń? Podczas panelu liderzy polskiego rynku DCB przedstawią swoje obawy, oczekiwania i propozycje działań po wejściu w życie nowych przepisów.
Pobudzenie hurtowej współpracy między przedsiębiorcami telekomunikacyjnymi stanowi jeden z głównych celów PKE. Czy obecny system zachęt jest wystarczający? Jak będzie wyglądał ten rynek i aktywność jego uczestników pod nowymi regulacjami? Na pytania odpowiedzą sami hurtownicy. Warto ich posłuchać, bo za chwilę sami możemy być jednym z nich.
prof. dr hab. Stanisław Piątek
Opracowanie ustawy Prawo Komunikacji Elektronicznej całkowicie od nowa było ruchem odważnym. Z pewnością ułatwiło przyjęcie niektórych rozwiązań prawnych. Wprowadziło jednak także liczne wątpliwości. Część już odkryliśmy, część na nas jeszcze czeka. Podczas prezentacji poznamy odpowiedzi na pięć najciekawszych spośród pytań, które zadadzą uczestnicy konferencji. Czekamy na nie do 24 listopada godz. 12, pod adresem: sekretariat@kancelaria.media.pl. Skorzystaj z szansy na poznanie opinii twórcy komentarza.
Marta Wieterska (Telkab-Pruszków)
Paweł Kądziela (dyrektor zarządzający w ASTA-NET)
Debata z udziałem szefów sprzedaży.
Marcin Grabowski (Telemetria Polska)
Przyszłość zastosowania jako wartość dla rynku mediów i operatorów.
Debata z udziałem przedstawicieli Nielsen, KRRiT, Gemius, Digital.biz.pl
Co to oznacza i czy warto wdrożyć?
Czym jest reemisja programów telewizyjnych? Czy nazewnictwo obecnie używane pomaga opisać polski rynek telekomunikacyjny? Jak to wpływa na wysokość opłat za prawa autorskie? Czy wkrótce będziemy więcej płacić za prawa autorskie?
Kierunki rozwoju prawodawstwa
Panel praktyczny omawiający przygotowane modyfikacje dokumentów abonenckich w związku ze zmianami PT, w przededniu uchwalenia PKE. W trakcie wystąpienia omówione zostaną także aktualne rozwiązania przyjęte w projekcie Prawa Komunikacji Elektronicznej, które wpłyną na działalność ISP.
W trakcie panelu omówiony zostanie raport KIKE dotyczący wykorzystania przez ISP sprzętu producentów spoza UE, a także nowe obowiązki i zagrożenia dla ISP w noweli ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.
Prelekcja obejmująca charakterystykę, warianty słupów oraz podstawową wiedzę na temat projektowania linii w oparciu o teletechniczne słupy kompozytowe marki PoleComp.
Prezentacja firmy INFRADATA
W trakcie panelu omówiony zostanie raport KIKE dotyczący wykorzystania przez ISP sprzętu producentów spoza UE, a także nowe obowiązki i zagrożenia dla ISP w noweli ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.
Fundusz Szerokopasmowy, PO PC 2
Harmonogram i zasady.
Na co zwrócić uwagę?
W tej sesji chcielibyśmy bliżej przyjrzeć się realnym przykładom możliwości, jakie daje zastosowanie sztucznej inteligencji w nowoczesnych rozwiązaniach sieciowych. Wiele z koncepcji, które Państwu przedstawimy, można już dziś znaleźć w dostępnych na rynku systemach oferowanych przez Huawei.
Podczas prelekcji dowiedzą się Państwo jak można efektywnie zarządzać swoją siecią na każdym poziomie inwestycji od kosztorysu, projektu i budowy po zarządzanie zasobami i utrzymaniem sieci - wszystko w jednym programie typu NIS (Network information system) dpCom firmy Digpro.
Jednym z tematów, który dominuje obecnie w dyskusji o przyszłości nie tylko telekomunikacji, czy telewizji, ale również mediów, jest system Dynamicznego Wstawiania Reklam (ang. Dynami Ad Insertion – DAI). Technologia ta pozwala wyświetlać reklamy dostosowane do preferencji użytkownika, na podstawie uzyskanych wcześniej danych, dotyczących oglądalności, np. z tzw. RPD (ang. Return Path Data). Oprócz technologicznej strony, warto zwrócić też uwagę na aspekt biznesowy przedsięwzięcia i jego interesariuszy: nadawców, którzy dysponują czasem reklamowym, operatorów, którzy są dostawcą danych o oglądalności oraz domów mediowych, którzy sprzedają czas reklamowy. Czy uda się pogodzić interesy tych wszystkich grup? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć podczas panelu.
Nowe technologie wszystkim kojarzą się z innowacjami i „technologiami” sensu stricto. 4K, OTT, Catch-up, DAI, czy multiscreen to dla większości z nas pojęcia oczywiste. Z drugiej strony pojęcia te od razu budzą skojarzenia z warstwą formalno-prawną działalnościoperatorów, zwłaszcza w ostatnich, burzliwych pod tym względem, czasach. Od dłuższego czasu trwają dywagacje na temat praw do poszczególnych pól eksploatacji, współpracy na linii operator-nadawca oraz (nie)zależności Internetu. O tych dwóch aspektach – technicznym i formalno-prawnym – nowych technologii na rynku telewizji cyfrowej porozmawiam z wyjątkowymi gośćmi, reprezentującymi różne środowiska.
Begin | 30/11/2020 H 09:30 |
---|---|
End | 04/12/2020 H 17:00 |
Location | Centrum Targowo-Konferencyjne AVATARLAND |
Copyright 2020 KIKE Events Sp. z o.o.