Top Reading
Sorry, there is nothing for the moment.
Most Upvoted

Dzień 4 – Sala ekspertów

Background
10:00 remove 11:00
Sala Ekspertów
keyboard_arrow_down
Background

Zaprojektuj swoją sieć w niecałą godzinę - pokaz praktyczny oprogramowania dpCom do paszportyzacji sieci

Thumbnail Paweł Zarzeczny / DIGPRO

Podczas prelekcji zobaczą Państwo oprogramowanie, które znacząco przyspiesza projektowanie i paszportyzację sieci oraz umożliwia bardzo efektywne jej zarządzanie. W niecałą godzinę zaprojektujemy sieć napowietrzną i podłączymy 50 klientów na jednym z osiedli, wraz z infrastrukturą taką jak przełącznice, mufy, kable, kanalizacja i rozpływ włókien. W trakcie prezentacji przełączymy się na urządzenie zdalne np. smartfon i zaprezentujemy możliwości pracy zdalnej w terenie.

11:00 remove 11:15
Sala Ekspertów
keyboard_arrow_down
Background

Prezentacja KIKE Safe

11:15 remove 12:45
Sala Ekspertów
keyboard_arrow_down
Background

5 rzeczy które możesz zrobić już dziś, by zwiększyć wartość swojej firmy

Thumbnail Andrzej Koniuk

Thumbnail Dominik Jaworski

Agenda: 1. Potraktuj firmę jako projekt 2. Zbuduj zespół 3. Zadbaj o właściwą dokumentację 4. Włóż wysiłek w zrozumienie wyceny przedsiębiorstwa 5. Uzbrój się w cierpliwość! Prelekcja będzie w formie dialogu, wymiany myśli między Dominikiem a mną. Będziemy poruszać praktyczne aspekty wyceny firmy a spotkanie to będzie oparte na osi 5 punktów. Będziemy odpowiadali na pytanie, co właściciel firmy ISP może zrobić dziś, by w oczach inwestorów, jego firma była warta więcej. Może dziwić podejście w dużej mierze „miękkie” ale nasze doświadczenie pokazuje nam, że część kalkulacyjna wyceny w zasadzie jest najprostsza. By dobrze wycenić przedsiębiorstwo potrzeba – podejścia projektowego (pkt1) czyli podejścia opertego o trzy zasady, kolejna sprawa – to zbudowanie zespołu projektowego – czyli odpowiedzenie sobie – jakie role trzeba spełnić, jakie funkcje dostarczyć i kim „przetworzyć” niezbędne informacje, kolejny punkt to dokumentacja (samo przez się – pokażemy parę „przed” i „po”), następnie trzeba zrozumieć co się wycenia i z jakiej perspektywy – no i na końcu czas.

12:45 remove 13:45
Sala Ekspertów
keyboard_arrow_down
Background

„Obronność” oraz „Bezpieczeństwo i Integralność” podczas kontroli UKE, czyli nowe-stare obowiązki w 2021 roku

Thumbnail Dariusz Fudala / SAYF

Opowiemy o realizacji obowiązków związanych z obronnością i bezpieczeństwem oraz praktyczną realizacją zapewnienia bezpieczeństwa sieci usług, danych i przekazów telekomunikacyjnych. Punktem wyjścia oraz myślą przewodnią prezentacji są pisma Prezesa UKE kierowane ostatnio do przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Bardzo łatwo popełnić błąd przy obsłudze zapytań zawartych w takich pismach. Dlatego przedstawimy jak poprawnie udzielić odpowiedzi pod względem merytorycznym. Jak praktycznego wykonać obowiązki związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa sieci, usług, danych i przekazów telekomunikacyjnych? Omówimy jakie dokumenty należy wykonać aby właściwie wywiązać się z tych obowiązków.

13:45 remove 14:15
Sala Ekspertów
keyboard_arrow_down
Background

Związek Pracodawców MEDIAKOM

Thumbnail Krzysztof Kacprowicz / MEDIAKOM

Thumbnail Jerzy Nowicki / MEDIAKOM

Aktualne działania i projekty zaprezentują członkowie zarządu ZPMEiT MEDIAKOM.


YOUR EVENTS PARTNER


Background