Top Reading
Sorry, there is nothing for the moment.
Most Upvoted

Kancelaria Prawna MEDIA

Background
08:00 remove 10:00
WARSZTAT
keyboard_arrow_down
Background

Wystąpienia publiczne dla prelegentów

Thumbnail Piotr Pytel / Twoi Eksperci

Dołącz i naucz się profesjonalnie występować przed naprawdę dużą publicznością.

10:00 remove 10:20
SALA GŁÓWNA - prelekcja
keyboard_arrow_down
Background

Stan prac nad Prawem komunikacji elektronicznej

Thumbnail Tomasz Proć / KPRM

Po blisko roku prac, zbliżamy się do poznania ostatecznego kształtu ustawy. Co się zmieniło na ostatnim etapie prac rządowych? Jaki będzie dalszy ciąg prac nad projektem ustawy? Na te odpowiedzi czeka cały rynek telekomunikacyjny.

10:20 remove 10:35
SALA GŁÓWNA
keyboard_arrow_down
Background

Stan prac nad rozporządzeniem ws. SIIS

Thumbnail Mateusz Borowiak / Kancelaria Prawna MEDIA

Tarcza 3.0 wprowadza obowiązek inwentaryzacji przebiegów sieci światłowodowych. PKE dodaje do niego obowiązek prezentacji planowanych inwestycji. Podsumowaniem tych rewolucji będzie nowy projekt rozporządzenia i docelowa likwidacja SIIS, na rzecz PIT. Podczas prezentacji przedstawimy podstawowe informacje o czekających nas kierunkach zmian.

10:35 remove 10:55
SALA GŁÓWNA - prelekcja
keyboard_arrow_down
Background

PKE - Czy nowe przepisy zmienią marketing usług oraz oferty telekomów

Thumbnail Maciej Jankowski / Kancelaria Prawna MEDIA

Nowe obowiązki informacyjne wobec abonentów, okresy obowiązywania umów, zapisy o ulgach, grupy uprawnionych klientów i treści zgód marketingowych. Podczas prezentacji dowiemy się jak sprzedawać usługi po wejściu w życie PKE i nie narazić się UKE i UOKiK.

10:55 remove 11:15
SALA GŁÓWNA - dyskusja
keyboard_arrow_down
Background

Rzeczywistość operatorów i oczekiwania Federacji Konsumentów

Thumbnail Anna Zawadzka

Thumbnail Kamil Pluskwa-Dąbrowski

Przedstawiciel przedsiębiorcy telekomunikacyjnego oraz Federacji Konsumentów przeprowadzą dyskusję, czy przepisy PKE są krokiem w dobrą, czy złą stronę. Czy dobrze ważą interes rynku i konsumentów oraz jakie są możliwe dalsze kierunki zmian. Poznamy zagadnienia, które rodzą szczególne wątpliwości obu stron.

11:15 remove 12:00
SALA GŁÓWNA - prelekcja
keyboard_arrow_down
Background

Jak się przygotować do zmiany dokumentacji abonenckiej

Thumbnail Korina A. Sudół

Specjalistka od tworzenia wzorców abonenckich pokaże jak najlepiej przygotować się do czekającej nas zmiany dokumentacji abonenckiej. Jakie mamy możliwości wyboru, jakie decyzje musimy podjąć najpierw i jakie niosą za sobą konsekwencje. Przedstawi także sugerowany harmonogram i kolejność prac nad wzorcem umów.

12:00 remove 12:45
SALA GŁÓWNA - wywiad
keyboard_arrow_down
Background

Plany regulacyjne rządu w kwestiach cyberbezpieczeństwa

Thumbnail Adam Haertle

Thumbnail Robert Kośla / KPRM

Projekt ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa postawił wielu przedsiębiorców w sytuacji niepewności. Jej konsekwencje sięgają znacznie dalej niż tylko kwestia zakupu urządzeń. W toku dyskusji poznamy czego jeszcze w najbliższym czasie możemy się spodziewać na polu cyberbezpieczeństwa a także co możemy robić, by skalę tych wątpliwości ograniczyć.

12:45 remove 13:00
SALA GŁÓWNA - prelekcja
keyboard_arrow_down
Background

E-privacy – wyzwanie dla sektora komunikacji elektronicznej

Thumbnail Agnieszka Chruszcz

Unijne regulacje prawa telekomunikacyjnego to w coraz większym zakresie ochrona prywatności. PKE ich nie objęło. To zadanie miało spaść na rozporządzenie e-privacy, jednak prace nad nim trwają już kilka lat. Jego celem jest zmuszenie operatorów do jeszcze większej troski od dane abonentów. Czego mogą się spodziewać operatorzy w najbliższym czasie?

13:00 remove 14:00
POKOJE SPOTKAŃ
keyboard_arrow_down
Background

Przerwa / networking / wystawa

14:00 remove 14:15
SALA GŁÓWNA - prelekcja (j.ang)
keyboard_arrow_down
Background

OTTs – EECC implementation in Europe / PL: OTTs - wdrożenie Europejskiego Kodeksu Łączności Elektronicznej w Europie (wystąpienie w j.angielskim)

Thumbnail Fabian Vevstad

OTTs to przyszły członek rodziny przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Którzy z nich zostaną objęci nowymi regulacjami? Jakie czekają ich obowiązki? Jak wygląda wdrożenie w innych krajach Unii? Czy wpłynie ono na relacje OTTs z klasycznymi przedsiębiorcami telekomunikacyjnymi? Odpowiedzi na te pytania poznamy podczas prezentacji Access Partnership.
=================
OTTs is a future member of the family of telecommunications entrepreneurs. Which of them will be covered by new regulations? What are their obligations? What is the implementation in other EU countries? Will it affect relations between OTTs and classic telecommunications companies? The answers to these questions will be provided during the Access Partnership presentation.

14:15 remove 14:45
SALA GŁÓWNA - dyskusja (j.angielski)
keyboard_arrow_down
Background

OTT's regulation in EECC. / OTTs w EKŁE (wystąpienie w j.angielskim)

Thumbnail Marcin Cichy

Thumbnail Johan Keetelaar

Thumbnail Vadim Doronin

Thumbnail Michael B. Hazzard

Uczestnicy panelu zweryfikują jak zaprezentowane zmiany w otoczeniu OTTs przełożą się na funkcjonowanie dostawców usług on-line. Dowiemy się, jak pogodzić globalny zasięg świadczonych usług z lokalnymi wymaganiami a także czy użytkownicy końcowi zyskają, czy stracą na planowanych regulacjach.
==========
Panel participants will verify how the presented changes in the OTTs environment will translate into the operation of on-line service providers. We will learn how to reconcile the global reach of provided services with local requirements and whether end users will gain or lose from planned regulations.

14:45 remove 15:05
SALA GŁÓWNA
keyboard_arrow_down
Background

Usługa fakturowania/DCB – szanse i zagrożenia regulacji w PKE

Thumbnail Jan Jeliński / Kancelaria Prawna MEDIA

Rynek usług fakturowania dynamicznie rośnie a pole współpracy między dostawcami a przedsiębiorcami telekomunikacyjnymi jest coraz szersze. Czy projektowane regulacje uniemożliwią korzystanie z tej wygodnej formy rozliczeń? Podczas panelu liderzy polskiego rynku DCB przedstawią swoje obawy, oczekiwania i propozycje działań po wejściu w życie nowych przepisów.

15:05 remove 15:35
SALA GŁÓWNA
keyboard_arrow_down
Background

Działalność hurtowa pod rządami PKE

Thumbnail mec. Jakub Woźny

Pobudzenie hurtowej współpracy między przedsiębiorcami telekomunikacyjnymi stanowi jeden z głównych celów PKE. Czy obecny system zachęt jest wystarczający? Jak będzie wyglądał ten rynek i aktywność jego uczestników pod nowymi regulacjami? Na pytania odpowiedzą sami hurtownicy. Warto ich posłuchać, bo za chwilę sami możemy być jednym z nich.

15:35 remove 16:00
SALA GŁÓWNA
keyboard_arrow_down
Background

Pięć najciekawszych problemów z EKŁE

Thumbnail prof. dr hab. Stanisław Piątek

Opracowanie ustawy Prawo Komunikacji Elektronicznej całkowicie od nowa było ruchem odważnym. Z pewnością ułatwiło przyjęcie niektórych rozwiązań prawnych. Wprowadziło jednak także liczne wątpliwości. Część już odkryliśmy, część na nas jeszcze czeka. Podczas prezentacji poznamy odpowiedzi na pięć najciekawszych spośród pytań, które zadadzą uczestnicy konferencji. Czekamy na nie do 24 listopada godz. 12, pod adresem: sekretariat@kancelaria.media.pl. Skorzystaj z szansy na poznanie opinii twórcy komentarza.

16:00 remove 16:30
SALA GŁÓWNA
keyboard_arrow_down
Background

Operator vs UKE - kontrole i kary


YOUR EVENTS PARTNER


Background