Top Reading
Sorry, there is nothing for the moment.
Most Upvoted

Krzysztof Kądziołka / NEXERA

Background

Ekspert rynku telekomunikacyjnego z ponad 15 letnim doświadczeniem, specjalizujący się w sprzedaży usług telekomunikacyjnych dla klientów biznesowych i współpracy międzyoperatorskiej. W NEXERZE, z którą związany jest od 2019 r. odpowiada za podłączenie sieci szerokopasmowych do lokalizacji biznesowych oraz współpracę międzyoperatorską w zakresie BSA. Koordynuje proces dostarczania infrastruktury szerokopasmowej do jednostek administracyjnych, samorządowych, firm i przedsiębiorstw znajdujących się w zasięgu sieci NEXERY. Zajmuje się m.in. negocjowaniem warunków umowy, podłączaniem stacji bazowych operatorów, dzierżawą infrastruktury pasywnej oraz pozyskiwaniem nowych klientów komercyjnych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując dla wiodących, ogólnopolskich operatorów telekomunikacyjnych, których wspierał w procesie zarządzania infrastrukturą na terenie Polski. Jak przyznaje, miernikami sukcesu we współpracy z jednostkami komercyjnymi jest gruntowne poznanie i właściwe zrozumienie biznesu klienta oraz skuteczne odpowiadanie na jego potrzeby i oczekiwania. Z powodzeniem stosuje tę zasadę w NEXERZE, dzięki czemu NEXERA w ciągu trzech lat stała się benchmarkiem w zakresie efektywnej współpracy międzyoperatorskiej, wyznaczając nowe standardy na rynku telekomunikacyjnym.

Prywatnie szczęśliwy mąż i tata, który z niecierpliwością wypatruje możliwości ponownego zwiedzania pięknych zakątków naszego kraju, również w Regionach NEXERY.


YOUR EVENTS PARTNER


Background