Top Reading
Sorry, there is nothing for the moment.
Most Upvoted

Marcin Kaczyński / NEXERA

Background

Manager i ekspert rynku telekomunikacyjnego z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży usług telekomunikacyjnych skierowanych do segmentu hurtowego oraz B2B. W NEXERZE zajmuje się m.in. pozyskiwaniem nowych operatorów detalicznych, współpracą z firmami telekomunikacyjnymi i onboardingiem ich na sieci NEXERA. Odpowiada również za rozwój biznesu w Regionach Łódzkim i Świętokrzyskim, zamówienia, sprzedaż i realizacje usług, głównie w modelu BSA, negocjacje oraz formalizacje umów. Sukcesem jego pracy jest osiągnięcie ponad czterokrotnego wzrostu liczby operatorów świadczących usługi na sieci NEXERA na przestrzeni roku.

Do zespołu NEXERY dołączył w 2018 r. jednak od początku swojej kariery zawodowej związany jest z branżą telekomunikacyjną. Bogate doświadczenie zawodowe zyskał na początku drogi jako inżynier systemów telekomunikacyjnych, a następnie w działach sprzedaży pracując dla takich firm jak Mediatel, Netia oraz TK Telekom.

Absolwent Politechniki Białostockiej na kierunku Telekomunikacja oraz studiów podyplomowych w Instytucie Łączności. Jego największą motywacją do pracy jest pasja. Jako entuzjasta branży telekomunikacyjnej, łączy swoje zainteresowania z obowiązkami zawodowymi, stawiając przed sobą ambitne cele i dążąc do maksymalizacji efektów.

„Po godzinach” spełnia się jako sportowiec podejmując wiele outdoorowych aktywności, jak np. wycieczki górskie, bieganie, rower i żeglarstwo.


YOUR EVENTS PARTNER


Background