Top Reading
Sorry, there is nothing for the moment.
Most Upvoted

Paweł Żytecki / NEXERA

Board Advisor NEXERA
Background

Ekspert rynku telekomunikacyjnego specjalizujący się w rozwoju produktów szerokopasmowych i  współpracy międzyoperatorskiej. Od 2019 r. związany z NEXERĄ, gdzie zajmuje się poszukiwaniem możliwości komercyjnego rozwoju sieci światłowodowej NEXERY i transformacją biznesu usługodawców internetowych (ISP) umożliwiając detalistom świadczenie usług na sieci operatora hurtowego. Jest autorem unikatowego modelu transakcyjnego sieci światłowodowych oferującego operatorom korzystne warunki sprzedaży aktywów sieciowych oraz możliwość kontynuowania i rozwijania biznesu telekomunikacyjnego w nowych obszarach. Dzięki temu, na koniec 2020 r. ponad 6 000 mieszkańców znajdujących się w zasięgu sieci NEXERY korzystało z usług telekomunikacyjnych sieci zakupionych od lokalnych operatorów.

Od ponad 20 lat związany jest z rynkiem telekomunikacyjnym. Przed dołączeniem do zespołu NEXERY, uczestniczył w uruchamianiu projektu Operatora Sieci Edukacyjnej w NASK, gdzie odpowiadał za współpracę z operatorami zapewniającymi łącza do szkół. Wcześniej przez 12 lat związany był z Netią, pełniąc rolę m.in. dyrektora wykonawczego rozwoju biznesu i IT.

Jest absolwentem Wydziału Telekomunikacji na Politechnice Warszawskiej oraz Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim. Do pracy napędzają go nowe wyzwania i ciekawe projekty umożliwiające rozwój zawodowy.

 

Wolne chwile poświęca na renowacje swojego samochodu Toyoty Celica, a w sezonie zimowym chętnie odwiedza stoki narciarskie.


YOUR EVENTS PARTNER


Background